Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty

Ceník

Celková cena za pobyt, stravu a všechny níže uvedené poskytované služby v Domě u Agáty se pohybuje v rozmezí od 1 300 Kč do 1 800 Kč/den.

Cena za pobyt a stravu je daná Zákonem č. 108/2006 Sb. O sociálních službách, prováděcí vyhláškou č. 505/2006 Sb. a dalšími vnitřními pravidly zařízení. Dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. v platném znění, § 73. odst. 3 musí klientovi po úhradě za stravování a ubytování při poskytování pobytových služeb zůstat alespoň 15 % jeho příjmu. Pokud výše důchodu klienta není dostačující, podílí se na úhradě těchto nákladů rodina či blízcí klienta.

Cena za ubytování v 1 - 3 lůžkovém pokoji včetně služeb (voda, elektřina, topení, denní úklid, praní ložního i osobního prádla) je stanovena prováděcím právním předpisem v maximální výši 210 Kč/den.  

Cena za stravování 5x denně (pro diabetiky 2.večeře), včetně pitného režimu během celého dne je stanovena prováděcím právním předpisem v maximální výši 170 Kč/den.  

Cena za kompletní zdravotní, sociální a doplňkové služby s nadstandardní kvalitou péče je stanovena v rozmezí od 920 Kč/den do 1420 Kč/den a zahrnuje:

  • Ošetřovatelskou rehabilitaci + denní společné cvičení
  • Ergoterapii - nácvik běžných denních činností
  • Aktivizační programy dle zájmů a potřeb klientů
  • Kontaktu se společenským prostředím
  • Kulturní a společenské akce v zařízení

Příspěvek na péči, který je klientovi vyplácen prostřednictvím Úřadu práce na základě jeho žádosti, lze použít k úhradě poskytovaných služeb na zajištění 24 - hodinová péče zdravotních sester a pečovatelů. Jeho výše je podmíněna mírou závislosti daného klienta na péči druhé osoby a tuto částku lze od celkové ceny za poskytované služby odečíst.

Další služby zprostředkováváme přímo v Domě u Agáty a hradí si je klient sám. Jedná se především o pravidelné služby kadeřnice, pedikérky a kosmetičky.

V případě Vašeho zájmu o bližší informace ohledně pobytu v Domě u Agáty nám prosíme zavolejte na telefonní číslo +420 602 286 995 nebo nám můžete napsat prostřednictvím Kontaktního formuláře.

Probíhá u násKudy k nám


Dopravní spojení

Mapa
N 50°2.07745'
E 14°18.91253'