Život u nás

Pokoje

Celková kapacita domu je 47 lůžek na 25 pokojích.  Můžete využít 5 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových2 třílůžkové pokoje s přímým vstupem do zahrady nebo na terasu.

Součástí každého pokoje je elektricky polohovatelné lůžko, stojací lampa, stolek, jídelní stůl a židle, šatní skříň, lednice, LCD televizor a připojení na internet.

Součástí sociálních zařízení je sprchový kout se sedátkem, umyvadlo se zrcadlem, police na  hygienické potřeby, toaleta s opěrkami a signalizační zařízení pro případnou pomoc.

Venkovní terasa v zimě
Společenské aktivity

Společné prostory

Na každém podlaží jsou místnosti pro denní aktivity klientů a příjemná zákoutí pro posezení.

Jídelna s akváriem a pianem, slouží také jako společenská místnost pro pořádání různých společenských akcí.

Pro příjemné chvíle k posezení či procházení lze využít dvě terasy a krásnou udržovanou zahradu.

Rehabilitace

V místnosti rehabilitace máme 2 pohybové terapeutické přístroje motomedy, které klienti s oblibou a často využívají. Pomáhají jim s podporou motoru trénovat svalovou sílu horních i dolních končetin.

V rehabilitační místnosti je k využití také masážní lůžko pro rehabilitační cvičení a opěrná tyč k nácviku pohybových dovedností.

Rehabalitace
Kadečnictví

Volný čas

Pro potřeby našich klientů zajišťujeme pravidelné služby pedikérky a kadeřnice, které probíhají v samostatných prostorách.

Příjemným místem pro odpočinek a relaxaci je bezbariérová zahrada a terasy s venkovním posezením.

Stravování

Kvalitní obědy a večeře pro nás zajišťuje místní restaurace Řeporyjská sokolovna.

Denně pečeme vlastní domácí moučníky, které podáváme k odpolední kávě či čaji. Během celého dne mají klienti k dispozici čaj nebo vodu.

Jídelníček sestavujeme na základě domluvy s dodavatelem a s respektem k reálným přáním strávníků. Do jídelníčku denně zařazujeme ovoce, zeleninu a mléčné výrobky. Pro diabetiky připravujeme 2. večeře.

Klienti se stravují ve společné jídelně nebo jim na jejich přání podáváme stravu přímo na pokojích.

Domov kde se o Vás postaráme

Jídelníčky

Prvotřídní péče je naše priorita