Ohlas klienta

Petr F.

Vážení a milí Kněžínkovi, milá paní Dášo,

Včerejším úspěšným očkováním klientů a zaměstnanců se blíží ke konci jedna velmi obtížná etapa Vašeho zařízení. Až bude podána druhá dávka, toto období se uzavře.

Přiznám se, že jsem byl celou dobu od začátku epidemie ve velké nejistotě a v duchu mnohokrát pochyboval, zda se Vám podaří vše zvládnout. Pokud mám být zcela upřímný, tak bych si spíš byl vsadil, že vše skončí katastrofou tak, jak jsme to mnohokrát viděli v jiných zařízeních. To, že se tak nestalo, je mimořádnou zásluhou Vás i Vašeho kolektivu. Minulé období bylo nesmírně náročné pro všechny a jen díky Vaší velké obětavosti, vůli a profesionalitě se vše podařilo zvládnout. Moje obavy se sice naplnily v tom smyslu, že se Covid nakonec dovnitř dostal a několik z Vás se nakazilo, ale infekci se podařilo v budově rychle zastavit. A co je nejdůležitější, průběh u všech nemocných byl naštěstí vcelku mírný.

Když jsem se včera díval na televizi a viděl tam maminku, kterou právě očkovali, a slyšel pak mluvit paní Kněžínkovou, měl jsem spolu s Vámi pocit velkého vítězství. Podařilo se překonat všechny překážky spojené s epidemií v minulém roce, a navíc umožnit přes všechny obtíže klientům co nejlepší kontakt s příbuznými, a nakonec se dočkat i vakcíny.

Můj velký obdiv má p. Ing. Kněžínek, který dokázal zajistit vakcinaci pro DuA. Protože jej už trochu znám tak jsem ani vteřinu nepochyboval, že se mu to podaří, nicméně rychlost s kterou to udělal, byla opravdu obdivuhodná.

Překonal tím totiž včera i moje plány, byť jen asi o necelé dvě hodiny… :–)

Přeji všem i nadále hodně zdraví a radosti a děkuji zároveň za veškerou péči, kterou věnujete nejen mamince, ale i všem ostatním.

S přátelským pozdravem,

Petr Firt