Ohlas klienta

Petr F.

Vážení a milí Knežínkovi, milá paní Dášo, včerejším úspěšným očkováním klientů a zaměstnanců se blíží ke konci jedna velmi obtížná etapa Vašeho zařízení. Až bude podána druhá dávka, toto období se uzavře.
Přiznávám se, že jsem byl celou dobu od začátku epidemie ve velké nejistotě a v duchu mnohokrát pochyboval, zda se Vám podaří vše zvládnout. Pokud mám být upřímný, tak bych si spíš byl vsadil, že vše skončí katastrofou tak, jak jsme to mnohokrát viděli v jiných zařízeních. To, že se tak nestalo, je mimořádnou zásluhou Vás i Vašeho kolektivu. Minulé období bylo nesmírně náročné pro všechny a jen díky Vaší velké obětavosti, vůli a profesionalitě se vše podařilo zvládnout. Moje obavy se sice naplnily v tom smyslu, že se covid nakonec dovnitř dostal a několik z Vás se nakazilo, ale infekci se podařilo v budově rychle zastavit. A co je nejdůležitější, průběh u všech nemocných byl naštěstí vcelku mírný.

Když jsem se včera díval na televizi a viděl tam maminku, kterou práce očkovali a slyšel pak mluvit paní Kněžínkovou, měl jsem spolu s Vámi pocit velkého vítezství. Podařilo se překonat všechny překážky spojené s epidemií v minulém roce, a navíc umožnit přes všechny obtíže klientům co nejlepší kontakt s příbuznými, a nakonec se dočkat i vakcíny.

Můj velký obdiv má pan Kněžínek, který dokázal zajistit vakcinaci pro Dům u Agáty. Protože jej už trochu znám, tak jsem ani na vteřinu nepochyboval, že se mu to pořadí, nicméně rychlost, se kterou to udělal, byla opravdu obdivuhodná.

Překonal tím totiž včera i moje plány, byť jen asi o necelé dvě hodiny.
Přeji všem i nadále hodně zdraví a radosti a děkuji za zároveň za veškerou péči, kterou věnujete nejen mamince, ale i všem ostatním, S přátelským pozdravem, Petr F.