Ohlas klienta

Adéla S.

Svoji praxi jsem absolvovala v sociálním zařízení Dům u Agáty.


Obešla jsem spoustu různých zařízení během své praxe a musím říct, že jsem nikde neviděla tak skvělý přístup k lidem jako u Agáty. Je vidět, že všichni zaměstnanci přistupují ke všem klientům s respektem, úctou a pokorou. Po celou dobu byl cítit zájem o všechny klienty, bez výjimky. Všichni zaměstnanci mi říkali, že se do práce těší a že jim dělá radost, že je naplňuje. Jsem moc ráda za možnost praxe zrovna v tomto zařízení. Dalo mi to hodně zkušeností do profesního života, ale i osobně mě to velmi posunulo. Myslím si, že jsem svoje cíle splnila a že jsem alespoň jednomu klientovi za každý den praxe udělala nějakým způsobem radost. A taky jsem si znovu uvědomila, že práce s lidmi je těžká, ale zároveň krásná a v tomto případě má obrovský smysl.


Chtěla bych moc poděkovat všem z Domu u Agáty za to, jak se k nám po celou dobu praxe chovali. Všechno nám vždycky podrobně a s trpělivostí vysvětlili, se vším nám pomohli a ve všem nám vyšli vstříc.
Toto soukromé zařízení se nachází v klidné pražské čtvrti Řeporyje. Je to moderní a krásná budova s velkými okny, rozlehlou terasou a vlastní zahradou, která spojuje objekt se sousedním zdravotním střediskem. Uvnitř zařízení jsou světlé chodby a podlaží mají tři barevná odlišení. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.