Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty

Pobyt u nás

Pokoje

Dům u Agáty nabízí nadstandardní bydlení v plně vybavených a bezbariérových 1 – 3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a s celkovou kapacitou 47 lůžek.

Pokoje jsou situovány kolem jižní, západní a východní strany domu. Součástí vybavení každého pokoje je speciální, elektricky polohovatelné lůžko, stojací lampa, stolek s jídelní deskou, jídelní stůl a židle, šatní skříň, chladnička, LCD televizor a připojení na internet.

Součástí koupelny je sprchový kout se sedátkem, umyvadlo se zrcadlem, police na hygienické potřeby a WC s opěrkami.

Většina pokojů má přímý vstup na zahradu nebo na prostornou terasu s krásným výhledem do okolní krajiny.

 

Společné prostory

Na každém ze tří podlaží domu jsou místnosti určené pro denní aktivity klientů a příjemná zákoutí pro posezení s jejich návštěvami. Součástí domova je jídelna s akváriem a pianem, která slouží také jako společenská místnost pro pořádání různých kulturních akcí. Samostatné zázemí má místnost ergoterapie, rehabilitace a prostor na manikúru, pedikúru a služby kadeřnice. Příjemným místem pro odpočinek a relaxaci je bezbariérová zahrada a terasa včetně venkovního posezení.

 

Stravování

V Domě u Agáty mají naši klienti zajištěnou plnou penzi, která zahrnuje snídani, dopolední a odpolední svačinu, oběd, večeři a pro diabetiky 2. večeři. Během celého dne je pečlivě hlídán pitný režim našich klientů, kterým je po celý den k dispozici voda nebo čaj.

Snídaně připravujeme pro naše klienty sami. Obědy a večeře denně dovážíme od vybraného kvalitního dodavatele. Jídelníček je sestavován na základě zásad zdravé výživy s respektem k reálným přáním strávníků. Svačiny připravujeme v naší kuchyni, včetně pečení domácích moučníků. Pro stravování klientů je připravena jídelna, ale v případě potřeby nebo přání podáváme stravu přímo na pokojích.