Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty Dům U Agáty

Ceník

Cena za pobyt a služby v Domě u Agáty se pohybuje od 890 Kč do 1490 Kč/den. Uvedené ceny jsou již konečné a obsahují všechny níže uvedené a námi poskytované komplexní služby. Případný přřiznaný příspěvek na péči je možné z výše uvedené ceny odečíst.

Cena zahrnuje

  • Ubytování v 1 - 3 lůžkovém pokoji včetně služeb (voda, elektřina, topení, úklid). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s bezbariérovou koupelnou, umyvadlem, sprchou a WC. Každý pokoj je vybaven jídelním stolem a židlemi, elektricky polohovatelnými lůžky, ledničkou, LCD televizorem a klienti mají možnost připojení na internet přes síť Wifi. Každý klient má v pokoji k dispozici stolek k lůžku, skříň a lampičku u lůžka. Pokoje ve 2.NP jsou navíc vybaveny klimatizací.
  • Stravování 5x denně (pro diabetiky 2.večeře) včetně pečení sladkých i slaných moučníků a přípravy domácích svačin
  • Celodenní pitný režim
  • 24 hodinovou péči zdravotních sester a pečovatelů
  • Pravidelnou rehabilitaci a fyzioterapii
  • Denní programy dle individuálních zájmů a potřeb jednotlivých klientů

Ceny pobytu se liší mírou osobního komfortu v jednotlivých pokojích a objemem poskytované péče, zejména potřebného individuálního přístupu a intenzitou rehabilitace. Úroveň námi nabízené péče je všem našim klientům poskytována ve stejné kvalitě.

Další služby na přání klientů jsme schopni nabídnout zvlášť za úplatu. Jedná se především o služby kadeřnice, pedikérky, manikérky a pravidelného praní osobního prádla.

V případě Vašeho zájmu o bližší informace ohledně pobytu v Domě u Agáty nám prosíme napište prostřednictvím Kontaktního formuláře.

 
 
V termínu od 3.7. - 23.7.2017 nás prosím kontaktujte na mailové adrese info@uagaty.cz. Z důvodu dovolené je tel.kontakt mimo provoz. Děkujeme.


Kudy k nám

Dopravní spojení

N 50°2.07745'
E 14°18.91253'